BRAMA GARAŻOWA PRIME

Brama garażowa przeznaczona do budynków energooszczędnych. Zastosowanie panela Innovo o grubości 60 mm oraz rozbudowany system uszczelnień przekłada się na wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła: U=0,79 W/m²K*

PANEL INNOVO

Unikatowa konstrukcja panelu Innovo o grubości 60 mm pozwala na uzyskanie świetnych parametrów przenikania ciepła. Stanowi jednocześnie doskonałą bazę budowy płaszcza.

Specjalne rozwiązania takie jak system 5-ciowarstwowego zaginania blachy, zapewnia stabilne mocowanie elementów co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość konstrukcji.

1. elastyczna osłona międzypanelowa
2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
3. pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
4. uszczelnienie międzypanelowe
5. ukryty zawias
6. pianka poliuretanowa

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Brama z paneli bez przetłoczeń
ELASTYCZNE OSŁONY MIĘDZYPANELOWE
ZINTEGROWANA OSŁONA WAŁU I SPRĘŻYN
OPTYCZNE CZUJNIKI NADOSŁONOWE
RUCHOME OSŁONY ROLEK I PPROWADNIC
FOTOKOMÓRKI

* Dla bramy o wymiarach referencyjnych 5500 x 2250 mm.


WZORY

Brama z paneli bez przetłoczeń
Brama z przetłoczeniami wysokimi
Brama z aplikacjami ozdobnymi

STRUKTURA

Sandgrain
Silkline
Smoothgrain

KOLORY

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych Klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i
oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru
drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

KOLORY HOMEINCLUSIVE 2.0

HIEARTH

HISTEEL

HISTONE

HIRUBY


NAPĘD MOTO

Napęd MOTO to kolejny, po napędzie METRO, owoc współpracy marki WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi.
Wszystkie najważniejsze funkcje napędu do bram garażowych zamknęliśmy w minimalistycznej i eleganckiej obudowie. MOTO oferuje niezawodną pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego typu napędów. Umożliwia sterowanie nadajnikami oraz podłączenie fotokomórek, dodatkowej lampy sygnalizacyjnej i przycisku ręcznego sterowania. Dzięki możliwości uzupełnienia napędu o dedykowaną baterię awaryjnego zasilania, może on zostać uruchomiony również w przypadku braku energii elektrycznej.


CECHY I FUNKCJE MOTO


Pulsar RTS

Nadajnik dwukanałowy Pulsar RTS umożliwia zdalne sterowanie bramą i zaprogramowanie aż 2 różnych urządzeń. Jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów co przekłada się na długoletnią sprawność urządzenia.


NAPĘD METRO

Nowej generacji napęd METRO
METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii.

Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI.


CECHY I FUNKCJE METRO

PULSAR Nadajnik Pulsar umożliwia zdalne sterowanie bramą i zaprogramowanie aż 4 różnych urządzeń. Jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów co przekłada się na długoletnią sprawność urządzenia.