Program „Czyste Powietrze”

Trzecia edycja programu obowiązująca od 1 stycznia 2023 roku oferuje korzystniejsze warunki dofinansowania częściowej lub kompleksowej termomodernizacji budynków. Dofinansowanie obejmuje wymianę  starych i nieefektywnych źródeł ciepła, wymianę stolarki okiennej, drzwi wejściowych i bramy garażowej oraz docieplenie ścian i stropów w budynkach mieszkalnych.

Wyższe dofinansowanie

W najnowszej wersji Programu Czyste Powietrze Dotacja może wynosić do 66 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, do 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania oraz do 135 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania. Zależnie od dochodu osoby wnioskującej możliwe jest dofinansowanie nawet 100% wartości netto inwestycji.

Dla kogo?

Program przeznaczony jest dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Gdzie pytać?

Informacje oraz pomoc w wypełnianiu i rozliczaniu wniosku o dofinansowanie, jak również wycenę, dostawę i montaż produktów w ramach termomodernizacji budynku, możecie Państwo realizować we współpracy z naszą firmą. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 605-059-159 lub mailowego pod adresem biuro@wellbud.pl