WITAJ W NASZEJ WIRTUALNEJ SIEDZIBIE!


NA  RYNKU  OD  1992r.

Nasza firma jest obecna na rynku małopolskim od 1992r. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie, dzięki któremu oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo, wycenę, sprzedaż i montaż, a w razie potrzeby również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadana wiedza i doświadczenie, pozwoliły nam zostać przedstawicielem regionalnym najlepszych polskich producentów, a także uzyskać status Autoryzowanego Punktu sprzedaży oraz Autoryzowanej Grupy Montażowej.


ZOBACZ  250m2  EXPOZYCJI

Odwiedzając nasz punkt handlowy w Myślenicach zyskasz możliwość zobaczenia na żywo oferowanych przez nas produktów. 250m2 ekspozycji pozwala zaprezentować wszystkie ich typy, a współpraca z kilkunastoma wiodącymi producentami, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w naszym regionie, daje nam możliwość sprostania oczekiwaniom każdego klienta. Tylko u nas znajdziesz zarówno rozwiązania topowe i ekskluzywne, jak również te gwarantujące przystępną cenę i z pomocą fachowych doradców bez konieczności biegania między wieloma punktami sprzedaży, wybierzesz optymalne dla Ciebie parametry techniczne, estetyczne oraz finansowe kupowanych produktów.


WYGODNY  KONTAKT

Jeśli nie masz czasu lub możliwości odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do konsultacji telefonicznej lub mailowej z doradcą, który w razie potrzeby dojedzie na budowę lub spotka się z Tobą we wskazanym miejscu i w dogodnym dla Ciebie czasie. Przekaż nam swoje oczekiwania, a my zaproponujemy najlepiej pasujące do nich rozwiązania, uwalniając Cię od konieczności czasochłonnego studiowania opisów oraz korzystania z opinii internetowych które coraz częściej są kolejną forma reklamy realizowaną odpłatnie przez nieuczciwych oferentów.


DECYDUJ  RAZEM  Z  NAMI

„Najważniejszy jest Klient”. To od lat nasze motto które, zapewniło nam stabilną pozycję na rynku oraz szacunek i zaufanie klientów. Dlatego podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i nie obawiaj się powiedzieć o tym, co Ci się nie podoba lub czego jeszcze oczekiwałbyś od naszych doradców. Taka wiedza pozwala nam nieustannie się rozwijać i dostosowywać do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.


Zapraszamy i życzymy udanych zakupów
Właściciele i pracownicy P.W. "WELLBUD"


Dlaczego warto wybrać naszą firmę? • 250 metrów
  kwadratowych ekspozycji

 • Autoryzowany
  montaż

 • 27 lat
  doświadczenia
  w branży

 • Fachowe doradztwo
  na każdym etapie
  inwestycji

Producenci


Masz pytania?
skontaktuj się z biurem obsługi klienta

12 272-39-40